Job Detail

I hereby give consent to SNI sp. z o.o. for processing and use of personal data for the purpose of recruitment process.

Senior ABAP Consultant - Permanent - Poland

Dla naszego presti?owego Klienta, poszukujemy SAP ABAP Konsultanta z minimum 2 letnim do?wiadczeniem.

Opis Stanowiska :

  • Stanowisko: SAP ABAP Konsultant
  • Lokalizacja: Warszawa (Mo?liwo?? 1 dnia pracy zdalnej w tygodniu)
  • Umowa o Prac? lub B2B
  • Start: ASAP

Zadania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku b?dzie odpowiedzialna za prace programistyczne w obszarze rozwoju SAP ERP.

Wymagania :

  • Minimum 2 lata do?wiadczenia jako programista SAP ABAP
  • Znajomo?? j?zyka programowania ABAP oraz ABAP OO
  • Podstawow? znajomo?? technologii ABAP Web Services
  • Znajomo?? technologii integracji pomi?dzy SAP ERP a SAP PI
  • Mile widziana znajomo?? SAPUI5 i umiej?tno?? tworzenia graficznych interfejsów u?ytkownika
  • Bieg?a znajomosc jezyka polskiego
  • Znajomo?? j?zyka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Klient oferuje :

  • Mo?liwo?? 1 dnia pracy zdalnej w tygodniu
  • Mo?liwo?? rozwoju w integracji z HANA i HYBRIS
  • Bardzo du?? mo?liwo?? rozwoju zawodowego w kierunku konsultanta funkcjonalnego.
  • Klient zapewnia pakiet relokacyjny

Zainteresowane osoby prosz? o przes?anie CV na maila jobs@sniconsulting.net w tytule podaj?c numer referencyjny : PLAB1619