Job Detail

I hereby give consent to SNI sp. z o.o. for processing and use of personal data for the purpose of recruitment process.

SAP Basis Consultant - Permanent - Poland

Dla naszego presti?owego Klienta, poszukujemy SAP Basis Konsultanta z minimum 2-3 letnim do?wiadczeniem. Osoba na tym stanowisku b?dzie odpowiedzialna za wsparcie wdro?enia SAP ERP, oraz pe?ne administrowanie systemem. Klient zapewnia pakiet relokacyjny!

Opis Stanowiska :

  • Stanowisko: SAP Basis Konsultant
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Umowa o Prac? lub B2B
  • Start: ASAP

Zadania

  • Administrowanie i optymalizacja systemu SAP ERP wraz modu?ami dodatkowymi
  • Administracja/optymalizacja/monitorowanie serwerów i baz danych obs?uguj?cych system SAP
  • Wykonywanie aktualizacji i aplikowanie not koryguj?cych
  • Administracja zadaniami wsadowymi, harmonogramami i systemami transportowymi
  • Zarz?dzanie mandantami i systemami logicznymi
  • Tworzenie procedur awaryjnych i regularne ich wykonywanie

Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomo?? systemów SAP ERP, BI, XI/PI
  • Bardzo dobra umiej?tno?? rozwi?zywania problemów
  • 2-3 letnie do?wiadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykszta?cenie wy?sze techniczne
  • Znajomo?? j?zyka angielskiego

Mile widziane: :

  • certyfikat w obszarze administracji systemem SAP
  • do?wiadczenie w bran?y

Zainteresowane osoby prosz? o przes?anie CV na maila jobs@sniconsulting.net w tytule podaj?c numer referencyjny : PLBA1608