Job Detail

SAP PI Consultant - Permanent - Poland

Dla naszego presti?owego Klienta, poszukujemy SAP PI Konsultanta z minimum 2 letnim do?wiadczeniem. Klient zapewnia pakiet relokacyjny!

Opis Stanowiska :

  • Stanowisko: SAP PI Konsultant
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Umowa o Prac? lub B2B
  • Start: ASAP

Zadania

  • Uzgadnianie rozwi?za? z w?a?cicielami biznesowymi oraz IT w zakresie wdra?anych funkcjonalno?ci na ?rodowiskach integracyjnych
  • Rozwi?zywanie problemów na szynach integracyjnych
  • Opracowanie specyfikacji technicznej
  • Opracowanie dokumentacji
  • Prowadzenie dokumentacji Systemów integracyjnych w powierzonym zakresie
  • Rozwi?zywanie problemów eksploatacyjnych szyn integracyjnych
  • Wspó?praca z innymi administratorami i u?ytkownikami systemów w ramach s?u?b wsparcia eksploatacji
  • Udzia? w projektach wdro?eniowych
  • Tworzenie analizy obiektowej i strukturalnej
  • Bieg?a znajomosc jezyka polskiego

Wymagania :

  • Znajomo?? SAP PI
  • Podstawowa znajomo?? metodyki realizacji projektów informatycznych
  • Praktyczna znajomo?? zagadnie? analizy biznesowej
  • Umiej?tno?ci pracy w zespole
  • Zdolno?? analitycznego my?lenia
  • Umiej?tno?? szybkiego zdobywania nowych kompetencji i dzielenia si? wiedz? z innymi
  • Komunikatywno??
  • Znajomo?? j?zyka programowania ABAP lub JAVA

Mile widziane: :

  • Do?wiadczenie zawodowe zwi?zane z wdra?aniem i utrzymaniem systemów integracyjnych

Zainteresowane osoby prosz? o przes?anie CV na maila jobs@sniconsulting.net w tytule podaj?c numer referencyjny : PLPI1603