sni_logo.png

SAP APO Consultant

Sept. 8, 2020

Job Description

Dla jednego z naszych prestiżowych klientów w okolicach Wrocławia poszukujemy obecnie konsultanta SAP APO PP/DS.

Konsultant będzie odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie systemu APO od strony technicznej oraz operacyjnej.

Opis roli:

  • SAP APO Konsultant
  • Umowa o pracę
  • Lokalizacja: Trzebnica / okolice Wrocławia
  • Wyjazdy służbowe: brak

Zadania:

  • Aktywny udział w pracach zespołu planowania dotyczących przygotowanie startu modułu SAP APO
  • Tworzenie i optymalizacja strategii planowania produkcji dla całej grupy Tarczyński (trzy zakłady produkcyjne)
  • Współpraca z działami sprzedaży i produkcji i łańcucha dostaw w celu optymalizacji planów średnio i krótkookresowych
  • Zapewnienie wydajnej komunikacji pomiędzy systemami S4 i APO
  • Osobista weryfikacja zasobów na obszarach produkcji

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w pracy w module SAP APO w firmie produkcyjnej
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

contact us on jobs@sniconsulting.net with reference ID: PLAPO2060

Position Information

Job ID

PLAPO2060

Visa Status

Only Workpermit Holders

Remote Option

20-40%

  • 18 Days Since Posted