sni_logo.png

This job post is no longer available

DevOps Engineer

Nov. 26, 2020

Job Description

For one of our prestigious global client’s project, we are looking for an experienced DevOps engineer.

Due to current condition the role can be done remote.

Role Details

  • Role: DevOps Engineer
  • Location : Warsaw/Poland ( remote work ok)
  • Start: ASAP
  • Workload: 70MD
  • Duration : 3-3,5months + extensions
  • Business travel: No

Scope(in Polish):

4-5 osób, jako Architektura IT pracują nad migrowaniem obecnych rozwiązań na .netcore. Prac developerskich z czasem będzie mniej jednak będzie potrzebne wsparcie w budowie procesu CI/CD. Sporo czasu będzie należało poświecić na prace badawcze, aby zespoły developerskie mogły korzystać z już wypracowanego rozwiązania. Podejście zwinne

Zadania kandydata na stanowisku:

  • Konfiguracja skanowania w Sonar
  • Będzie pisał playbooki Ansiblowe
  • Przygotowywał joby w TeamCity
  • Będzie przygotowywał skrypty weryfikujące pracę jobów, które napisał
  • Przygotowywanie skryptow do testów wydajnościowych
  • Utrzymywanie aplikacji na tradycyjnych farmach
  • Utrzymywanie aplikacji/skryptów kubernetesowych

Role Requirements

  • 2-3 years of experience as a DevOps engineer
  • Skillset: Ansible, TC + Jenkins, PowerShell, Python, kubernetes
  • Good level of Polish/English language skills

contact us on [email protected] with reference ID: PLDE2092

Position Information

Job ID

PLDE2092

Visa Status

Only Workpermit Holders

Remote Option

100%

Rate

130-150 ZL / H

  • 1237 Days Since Posted